Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Radim Šlechta
23. listopadu 2023 8:59
Čas čtení 0:37

Tyler Durden údajně napadl dalších sedm žen. Tuší, že půjde do vězení

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Tyler Durden údajně napadl dalších sedm žen. Tuší, že půjde do vězení
Zdroj: Policie ČR

Původní případ rappera Tylera Durdena se ještě rozrostl. Se svou zkušeností se svěřilo sedm dalších žen.

Na začátku listopadu policie zveřejnila video, na kterém narkoman napadl dvě ženy na ulici. Udeřil je pěstí do hlavy a následně utekl. Záznam z kamer i lidé z muzikantova okolí potvrdili, že by se mělo jednat o známého rappera Davida Štilipa alias Tylera Durdena. Po medializaci případu policie ve středu doplnila, že podobným způsobem měl napadnout ještě sedm dalších žen.

„Díky medializaci celého případu se nám přihlásilo dalších sedm žen, které útočník popsaným způsobem napadl. V tuto chvíli se nalézá v lékařském zařízení v Bohnicích. Až to okolnosti dovolí, bude v celé věci vyslechnut pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví ve stadiu pokusu,“ uvedl mluvčí policie Jan Rybanský.

Z bohnické psychiatrické léčebny nahrál Antonín Dolák, bývalý vysokoškolský pedagog, sérii videí, na nichž Štilip mluví mimo jiné i o tom, jaký trest mu za jeho činy hrozí. Podle jeho vlastních slov by se mohl dostat do vězení na tři až pět let.

Domů
Sdílet
Diskuse