Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
TASR
26. září 2023 8:21
Čas čtení 0:20

Náhorní Karabach: Výbuch ve skladu pohonných hmot si vyžádal přes 200 zraněných

Kategorie:
Zahraničí
Uložit Uložené
Náhorní Karabach: Výbuch ve skladu pohonných hmot si vyžádal přes 200 zraněných
Zdroj: TASR / AP Photo / Vasily Krestyaninov

Při pondělním výbuchu ve skladu pohonných hmot v Náhorním Karabachu bylo zraněno více než 200 lidí. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na představitele arménských separatistů.

„Zdravotní stav většiny (zraněných) je vážný nebo velmi vážný,“ uvedl na sociálních sítích ombudsman mezinárodně neuznané Náhorně-karabašské republiky Gegham Stepanyan. Zdravotnické kapacity v regionu jsou podle něj nedostatečné.

23. září 2023 15:00 Čas čtení 3:46 Válečný fotoreportér uchvátil svět, slušně vydělával a navazoval online románky. Až na to, že neexistoval Válečný fotoreportér uchvátil svět, slušně vydělával a navazoval online románky. Až na to, že neexistoval

Ázerbájdžán minulý týden zahájil vojenskou operaci proti arménským separatistům, při níž se mu podařilo získat kontrolu nad Náhorním Karabachem. Tento region je mezinárodně uznáván jako součást Ázerbájdžánu, ale obývají ho převážně Arméni. Baku a Jerevan vedly v posledních desetiletích o Náhorní Karabach dvě války.


Arménská vláda v pondělí oznámila, že tisíce etnických Arménů odešly z oblasti Náhorního Karabachu do Arménie.

Domů
Sdílet
Diskuse