Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Anna Peclová
10. listopadu 2023 17:06
Čas čtení 0:23

Rakouská policie identifikovala muže, který v říjnu znásilnil 92letou ženu

Kategorie:
Zahraničí
Uložit Uložené
Rakouská policie identifikovala muže, který v říjnu znásilnil 92letou ženu
Zdroj: Unsplash/Jonas Augustin/voľne na použitie

Mladík z Alžírska napadl a znásilnil 92letou ženu. Ve vězení je od 18. října za majetkovou trestnou činnost.

K šokujícímu činu došlo podle rakouského serveru oe24.at 11. října kolem šesté hodiny večer, kdy se muž vloupal do bytu důchodkyně. Tam ji znásilnil a poté ukradl z bytu cennosti, včetně těch, které měla žena na sobě. Dvaadevadesátiletou ženu našla jedna z pečovatelek a okamžitě zavolala policii. Ženu odvezla záchranná služba do nemocnice.

Po rozsáhlém pátrání policisté pomocí DNA identifikovali teprve třiadvacetiletého mladíka původem z Alžírska. Od 18. října si ve věznici v Horních Rakousech odpykává trest za vloupání do aut.

V jeho ubytování v Linci našli vyšetřovatelé množství ukradených předmětů, mezi nimiž byly i šperky patřící důchodkyni.

9. listopadu 2023 11:00 Čas čtení 4:04 Útok kyselinou jako akt pomsty: Přeživší čekají nekonečné transplantace, bolestivé převazy i sociální izolace Útok kyselinou jako akt pomsty: Přeživší čekají nekonečné transplantace, bolestivé převazy i sociální izolace
Domů
Sdílet
Diskuse