Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Karolína Fejtová
24. května 2024 v 9:38
Čas čtení 0:34

AKTUALIZOVÁNO: Petr Pavel byl po nehodě propuštěn z nemocnice

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
AKTUALIZOVÁNO: Petr Pavel byl po nehodě propuštěn z nemocnice
Zdroj: Profimedia.cz

Prezident se zranil při pádu z motocyklu v malé rychlosti při nácviku jízdy v terénu na uzavřeném okruhu.

Aktualizace (10:59) – Prezident byl v sobotu dopoledne propuštěn z pražské Ústřední vojenské nemocnice do domácího léčení. „Jeho program na příští týden zůstává zachován včetně plánované zahraniční cesty,“ napsala Kancelář prezidenta republiky na platformu X.

Původně měl Pavel v nemocnici zůstat i přes víkend. „Jde o pátek, sobotu a neděli, takže věříme, že to na prezidentův program nebude mít výraznější dopad. Příští týden je plánovaná zahraniční cesta a uvidíme, zda se všechno podaří uskutečnit,“ řekl prezidentův mluvčí Vít Kolář České televizi.

Pražský hrad již ve čtvrtek po nehodě napsal, že prezident zůstane v Ústřední vojenské nemocnici na krátká pozorování.

23. května 2024 v 20:18 Čas čtení 0:19 Petr Pavel se zranil na motorce Petr Pavel se zranil na motorce

Pavel se ve čtvrtek zranil při jízdě na motorce. Tento koníček mu už v minulosti veřejnost vyčítala a mezi jeho týmem dlouhodobě nepatří k příliš oblíbeným prezidentským kratochvílím. Je tedy otázkou, jestli po této nehodě ještě prezident za řídítka své motorky po dobu svého úřadování usedne.

Domů
Sdílet
Diskuse