Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Vincenc Novák
21. října 2023 14:54
Čas čtení 0:16

Brňan pod vlivem návykových látek házel odpad z okna. Na chodníku přistála i židle

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené

Nevšední pohled se ve čtvrtek po poledni naskytl kolemjdoucím v brněnské Plynárenské ulici. Obyvatel jednoho z tamních domů vyhazoval ze svého okna různé předměty a odpadky, které kromě chodníku padaly i na zaparkovaná auta.

Strážníci po svém příjezdu našli na místě pod oknem sedmačtyřicetiletého Brňana směs odpadu různého charakteru a střepy. Pomyslnou třešničkou na dortu byla dřevěná židle, kterou nájemník vyhodil, společně s odpadkovým košem ležícím ve vozovce. 

21. října 2023 13:48 Čas čtení 0:21 Tragédie v Nymburce: Po pádu rogala zemřeli dva muži, stroj začal hořet Tragédie v Nymburce: Po pádu rogala zemřeli dva muži, stroj začal hořet

Zaparkovaná auta naštěstí poškozena nebyla. Jak policie uvádí v tiskové zprávě, komunikace s mužem nebyla jednoduchá, neboť se v danou chvíli pravděpodobně nacházel pod vlivem návykové látky. Znečištění veřejného prostranství tak bude muset vysvětlovat úředníkům.

Brno
Zdroj: Městská police Brno
Domů
Sdílet
Diskuse