Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Vincenc Novák
14. února 2024 8:24
Čas čtení 0:18

Mladou ženu v Praze srazilo auto. Na místě zemřela

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Mladou ženu v Praze srazilo auto. Na místě zemřela
Zdroj: Magistrát hlavního města Prahy

Tragická nehoda se ve středu ráno odehrála v Evropské ulici v Praze 6. Jedoucí auto tam srazilo mladou dívku, která na místě zemřela.

K nehodě došlo po páté hodině ranní u tramvajové zastávky Dejvická v blízkosti hotelu Diplomat. Na místo během noci vyrazily všechny složky integrovaného záchranného systému. „Na místo jsme vyslali posádku záchranářů i lékaře. Bohužel jsme mladé dívce nedokázali pomoci a na místě zemřela,“ uvedla pro stanici CNN Prima News mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová. 

29. ledna 2024 10:50 Čas čtení 0:47 Tragická nehoda na mostě. Po pádu dodávky zemřeli dva lidé Tragická nehoda na mostě. Po pádu dodávky zemřeli dva lidé

Podle informací stanice mělo jít o mladou ženu, ročník 1997, která podle mluvčí utrpěla mnohočetná zranění. Okolnosti nehody jsou nyní předmětem vyšetřování.

Domů
Sdílet
Diskuse