Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Karolína Fejtová
20. listopadu 2023 17:27
Čas čtení 0:41

Jihočeský farář si zřejmě uřízl penis, odvezli ho záchranáři

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené

Na faře v jižních Čechách ve středu zasahovali policisté, záchranáři a hasiči. Farář si tam pravděpodobně uřízl penis.

Tamější farář se nedostavil na plánovanou schůzku a nikomu se neozýval. „Bylo nám divné, že nezvedá telefon, tak jsem vytočila tísňovou linku,“ uvedla starostka pro server Novinky.cz. Na místo dorazila policie, záchranáři i hasiči, kteří museli prorazit troje dveře, aby se k duchovnímu dostali. V domě našli zakrváceného faráře. Na podlaze ležel se zraněním v oblasti rozkroku. Penis se však v bytě nepodařilo najít.

Ilustrační foto.
Ilustrační foto. Zdroj: Pexels/RDNE Stock project


Faráře záchranka převezla do nemocnice. „Je v intenzivní péči lékařů a není schopen komunikace. Zatím nemáme oficiální stanovisko lékařů ani dotčených orgánů, kteří se případem zabývají,“ citují Novinky.cz generálního vikáře českobudějovické diecéze Davida Henzla.

20. listopadu 2023 12:34 Čas čtení 1:06 Argentina má nového prezidenta. Lidé vybírali mezi zlem a větším zlem Argentina má nového prezidenta. Lidé vybírali mezi zlem a větším zlem

Policie vyloučila jakékoliv cizí zavinění. V domě byl s duchovním ještě jeho pes. „Vůbec nevíme, co se tam mohlo stát. Pana faráře znám velmi dobře, slouží nám tu 20 let a je to úžasný člověk. Jsme tady z toho všichni zdrcení. Mohu říci, že místní lidé za ním stojí. Od rána mi volají. Jsem z toho opravdu zničená. Informace jsou nepodložené. Přijdou mi jako pouhá spekulace, která může dost ublížit,“ sdělila Českobudějovickému deníku starostka obce.

Domů
Sdílet
Diskuse