Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
refresher team
24. ledna 2024 13:44
Čas čtení 0:52

Česká cestovka nabídne přímé lety na méně známý vulkanický ostrov

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Česká cestovka nabídne přímé lety na méně známý vulkanický ostrov
Zdroj: Čedok/propagační materiál

Kanárské ostrovy jsou oblíbenou destinací, ale teprve od letošní letní sezony mohou cestovatelé objevit také menší vulkanický ostrov La Palma. Novou destinaci se pro český trh rozhodla otevřít cestovní kancelář Čedok ve spolupráci se Smartwings.

„Na letní sezonu jsme se rozhodli přidat další novinku chybějící na českém trhu, a proto od letošního června odstartujeme přímé lety na ostrov La Palma, který je součástí Kanárských ostrovů. (...) Hlavním lákadlem zájezdů budou jednoznačně národní parky, turistika a sopečná krajina, černé písčité pláže, koupání v přírodních bazénech nebo dobré podmínky pro vodní sporty,“ uvedl produktový ředitel Čedoku Miroslav Kubáč.

2. ledna 2024 8:04 Čas čtení 1:04 Cestování v roce 2024: Tohle prý bude 10 nejnavštěvovanějších míst na světě, mohou za to filmy a seriály Cestování v roce 2024: Tohle prý bude 10 nejnavštěvovanějších míst na světě, mohou za to filmy a seriály

Přímé lety zamíří z Letiště Václava Havla Praha do hlavního města Santa Cruz de La Palma jednou týdně od června do začátku října. Novinka láká na zátoky s černým pískem, přírodu v národních parcích, vodopády, ale i na noční pozorování hvězd nebo autentickou španělskou kuchyni.

Letadla budou přistávat na letišti v hlavním městě Santa Cruz de La Palma (IATA kód:
SPC) od 4. června 2024 každé úterý. Do nové destinace patřící pod území Kanárských ostrovů lidé poletí na palubě letadel letecké společnosti Smartwings, která na trasu nasadí Boeing 737. Na palubu se vejde 189 cestujících v ekonomické třídě. Přímý let bude trvat zhruba pět hodin a třicet minut.


Čedok nabídne v této méně turistické oblasti Kanárských ostrovů zejména čtyřhvězdičkové hotely s polopenzí nebo all inclusive v lokalitách Los Cancajos nebo Fuencaliente. Všechny zájezdy na Kanárské ostrovy, včetně ostrova La Palma, Tenerife, Lanzarote nebo Fuerteventury, jsou v prodeji na webových stránkách ČEDOK a na více než 50 pobočkách kanceláře po celém Česku.

Domů
Sdílet
Diskuse