Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Veronika Dlesková
6. července 2023 11:45
Čas čtení 1:55

Meta spustila novou sociální síť jako konkurenci Twitteru. Shrnujeme vše, co bys měl*a vědět o Threads

Kategorie:
Zahraničí
Uložit Uložené
Meta spustila novou sociální síť jako konkurenci Twitteru. Shrnujeme vše, co bys měl*a vědět o Threads
Zdroj: TASR/AP

Společnost Meta Platforms, která vlastní sociální sítě Facebook a Twitter, spustila novou aplikaci. Je jí síť Threads, která se má stát konkurencí Twitteru.

Aplikace Threads byla představena veřejnosti nedlouho poté, co její zakladatel Mark Zuckerberg a vlastník konkurenčního Twitteru Elon Musk oznámili, že se proti sobě střetnou v kleci. Zatím však jejich pomyslný spor zůstává v dimenzích internetu. 

Musk přichází od chvíle, kdy koupil Twitter, se stále novými úpravami fungování jedné z nejrozšířenějších sociálních sítí. A tato opatření se ne vždy setkávají s pozitivní reakcí ze strany uživatelů a uživatelek. Příležitosti tak využil Zuckerberg, který ke svým úspěšným sociálním sítím Facebooku a Instagramu přidává Threads. Tuto novou síť spustil v noci na čtvrtek a Refresher ti přináší souhrn toho nejdůležitějšího, co o ní musíš vědět. 

Co je Threads?

Čti na další straně
Článek pokračuje na další straně
Strana 1 z 3
Domů
Sdílet
Diskuse