Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Tereza Šnajdrová
26. října 2023 17:48
Čas čtení 0:53

Tato populární balená voda mizí z českého trhu, nahradí ji jiná značka

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Tato populární balená voda mizí z českého trhu, nahradí ji jiná značka
Zdroj: Flickr/arbyreed/volně k použití

Český trh se loučí s balenou vodou značky Bonaqua.

Pokud je právě ona tvou oblíbenou vodou, máš poslední možnost nákupu. V současné době totiž probíhá doprodej jejích ochucených variant a pak už se po ní slehne zem. Společnost, která do Česka Bonaquu dováží, ji nahradí vodou jiné značky. „Vodu Bonaqua v Česku aktuálně doprodáváme, konkrétně její ochucené varianty,“ potvrdil pro TN.cz Václav Koukolíček, mluvčí výrobce vody Coca-Cola HBV.

26. října 2023 15:17 Čas čtení 1:12 Cena benzinu v Česku klesá! Kde natankuješ vůbec nejlevněji? Cena benzinu v Česku klesá! Kde natankuješ vůbec nejlevněji?

„Tato voda, která byla stáčena v Rakousku v závodě v Edelstalu, je postupně v Česku nahrazována velmi kvalitní vodou Natura, která pochází z centra Adršpašsko-teplických skal z Teplic nad Metují. Tato změna má taktéž pozitivní vliv na snížení mezinárodní kamionové přepravy,“ doplnil Koukolíček. Konkrétní důvody, proč Bonaqua mizí z českého trhu, však Koukolíček neuvedl. 

S Bonaqou se před několika měsíci muselo rozloučit také Slovensko. Voda přitom v sousední zemi měla mnoho fanoušků. „Tento druh vody jsem si kupoval pravidelně. Vyhovovalo mi nejen její složení, ale také chuť. Zarazilo mě, když najednou zmizela z obchodu u mého domu a později i z dalších obchodů v okolí,“ posteskl si pro televizi Markíza pan Ivan.

Ani tam však zastoupení společnosti důvody pro odchod neuvedlo. „V roce 2022 jsme uvedli na slovenském trhu naši novou značku pramenité vody Natura. Tato nová značka začátkem letošního roku postupně zcela nahradila v našem portfoliu známou značku Bonaqua, včetně všech jejích příchutí a typů balení,“ řekla PR manažerka Coca-Coly na Slovensku Kamila Márföldy.

Anketa:
Bonaqua mizí z českých obchodů! Bude ti po ní smutno?
Jooo, byla to mňaminka.
Je mi to úplně jedno, je to jen voda.
Jooo, byla to mňaminka.
26 %
Je mi to úplně jedno, je to jen voda.
74 %
Domů
Sdílet
Diskuse