Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Ondřej Mrázek
13. března 2024 v 13:13
Čas čtení 0:19

Policie zasahovala na základní škole v Praze. Žáci si domluvili bitku na nože

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Policie zasahovala na základní škole v Praze. Žáci si domluvili bitku na nože
Zdroj: Unsplash / Markus Spiske

Pražští policisté dopoledne zasahovali na základní škole ve Strašnicích kvůli oznámení, že se skupina žáků po vyučování dohodla na hromadné bitce.

Děti u sebe dokonce měly mít chladné zbraně, tedy nože. Mluvčí policie Richard Hrdina pro CNN Prima NEWS uvedl, že situace je pod kontrolou a nikdo nebyl zraněn.

13. března 2024 v 12:19 Čas čtení 0:29 VIDEO: Policie zveřejnila záběry páru, který v Brně brutálně napadl ženu VIDEO: Policie zveřejnila záběry páru, který v Brně brutálně napadl ženu

„Dnes jsme okolo půl jedenácté obdrželi oznámení, že na jedné ze základních škol ve Strašnicích bylo několik žáků domluveno na hromadné bitce po vyučování. Na místo jsme vyslali všechny dostupné hlídky z okolí, včetně pohotovostní motorizované jednotky a speciální pořádkové jednotky,“ řekl ČTK Hrdina.

V současnosti policie případ řeší a další informace zjišťuje.

Domů
Sdílet
Diskuse