Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Anna Vondráková
27. dubna 2024 16:00
Čas čtení 0:52

Bitva mezi Britney Spears a jejím otcem končí. Údajně mu musí zaplatit miliony, sama nic nedostane

Kategorie:
Hudba
Uložit Uložené
Bitva mezi Britney Spears a jejím otcem končí. Údajně mu musí zaplatit miliony, sama nic nedostane
Zdroj: Getty Images/Axelle/Bauer-Griffin

Po dvou letech soudních pří došlo mezi Britney Spears a jejím otcem ke vzájemné dohodě. Spor však podle médií nedopadl ve prospěch slavné zpěvačky.

Již v roce 2021 soud zrušil opatrovnictví Britney Spears, které její otec získal v roce 2008. Podle výpovědi zpěvačky šlo o velmi krutý a nepřátelský vztah, mimo jiné ji údajně nutil jet na turné proti její vůli, nasadil jí léky a nedovolil jí vdát se ani mít dítě. „Jen chci zpátky svůj život,“ připomíná CNN její slavný výrok.

27. dubna 2024 9:00 Čas čtení 7:56 Záleží na velikosti penisu? A můžu ovlivnit chuť spermatu a poševních šťáv? S Klárou Kloudovou odpovídáme na otázky ohledně sexu Záleží na velikosti penisu? A můžu ovlivnit chuť spermatu a poševních šťáv? S Klárou Kloudovou odpovídáme na otázky ohledně sexu

Britney údajně musí platit miliony 

Spears si po svém „osvobození“ ale zcela neoddechla, soudní spory s otcem totiž pokračovaly dál. „Opatrovnictví mě zbavilo mého ženství, udělalo ze mě dítě,“ upozornila později ve své knize. Neshody mezi ní a jejím otcem se týkaly především poplatků za právní zastoupení a obvinění z nevhodného chování při vyřizování opatrovnictví. Její otec vinu stále popírá. „Jamie svou dceru velmi miluje a neúnavně se ji snaží chránit,“ uvedl jeho právník Alex Weingarten. „Chce pro Britney to nejlepší, nic jiného.“

Po nejnovější dohodě obě strany uvedly, že jsou rády, že je konflikt u konce. Rozhodnutí zatím nebylo oficiálně publikováno, server TMZ však uvádí, že výsledek zná a že dopadl ve prospěch zpěvaččina otce. „Britney zuří. Ačkoliv ji její právník Mathew Rosengart ujistil, že její případ je solidní, zpěvačka musí svému otci zaplatit veškeré soudní náhrady přesahující výši dvou milionů dolarů,“ píše médium.

Ani jeden z účastněných zatím výsledek jednání nepotvrdil. Dle TMZ však Jamie Spears zažívá ohromující vítězství.

Domů
Sdílet
Diskuse