Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Veronika Dlesková
30. dubna 2023 9:51
Čas čtení 0:33

Jezdíš metrem? Tak dej pozor, v neděli a v pondělí tě čeká výluka

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Jezdíš metrem? Tak dej pozor, v neděli a v pondělí tě čeká výluka
Zdroj: Wikimedia/Škoda Transportation/volně k užití

V Praze bude v neděli a v pondělí omezen provoz metra na lince C. Ve stanici Florenc se opravuje stropní deska. Náhradní doprava tak bude zavedena mezi stanicemi Hlavní nádraží a Vltavská.

V neděli a v pondělí, na které připadá svátek, bude omezen provoz na lince metra C. Mezi stanicemi Hlavní nádraží a Vltavská je zavedena náhradní tramvajová linka XC. Ta pojede přes zastávky Masarykovo nádraží a Bílá labuť. 

29. dubna 2023 13:00 Čas čtení 0:11 KVÍZ: Vyznáš se v československé historii? KVÍZ: Vyznáš se v československé historii?

Cestující mohou využít také linku číslo 36, která pojede ze stanice I. P. Pavlova přes Karlovo náměstí, Václavské náměstí, Masarykovo nádraží a Bílou labuť. Na svém webu to uvádí Dopravní podnik hlavního města Prahy. 

Provoz metra bude kompletně obnoven v úterý, kdy by měla být opravena střešní deska ve stanici Florenc. 

Domů
Sdílet
Diskuse