Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
Martina Havranová
7. května 2023 20:00
Čas čtení 0:33

Mrtvola pod postelí: Hotelový host si myslel, že mu smrdí nohy. Ukázalo se, že v pokoji páchlo lidské tělo

Kategorie:
Zahraničí
Uložit Uložené
Mrtvola pod postelí: Hotelový host si myslel, že mu smrdí nohy. Ukázalo se, že v pokoji páchlo lidské tělo
Zdroj: Unsplash/Raimond Klavins/volně k užití

Šlo o jeden z hotelů, který je údajně oblíbený mezi influencery. Osoba podezřelá z vraždy byla zadržena.

Turista v tibetském hotelu se půldne snažil přijít na to, co způsobuje nesnesitelný zápach v jeho hotelovém pokoji. Zpočátku podezříval pekárnu v přízemí, nebo si dokonce pohrával s možností, že za zápach mohou jeho nohy. Po několika hodinách však požádal o přeložení do jiného pokoje. O původu zápachu se dozvěděl až po dvou dnech od místní policie, informují stanice CNN a BBC.

4. května 2023 12:12 Čas čtení 0:50 Nejlepší piva na světě: Plzeňské je v top pětici, vítěz žebříčku tě ale překvapí Nejlepší piva na světě: Plzeňské je v top pětici, vítěz žebříčku tě ale překvapí

Policie informovala turistu, pana Zhanga, že v pokoji se stala vražda a mrtvé tělo tam leželo už pár dní před jeho příchodem.


Případ vyvolal v Číně obrovskou vlnu publicity, protože šlo o jeden z hotelů, který je údajně oblíbený mezi influencery. Pan Zhang naštěstí neskončil mezi podezřelými, ale podle jeho slov ho incident zanechal ve špatném psychickém stavu. Podezřelý z vraždy byl zatčen ve vlaku směřujícím do města Lanzhou, které je vzdáleno přibližně 2000 kilometrů od Tibetu.

Domů
Sdílet
Diskuse