Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Anna Vondráková
5. prosince 2023 v 15:13
Čas čtení 0:36

Bude mít Česko další grandslam? Experti tipují tuto tenistku na vítězství

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Bude mít Česko další grandslam? Experti tipují tuto tenistku na vítězství
Zdroj: wikimedia commons/ Peter Menzel/ volně k použití

Eurosport představil čtyři tenistky, které mají podle něj největší šanci na premiérový grandslamový titul. Je mezi nimi i česká tenistka Karolína Muchová.

Ta na sebe přitáhla pozornost již v roce 2021, kdy se dostala do finále Australian Open. „Muchová je důležitou hráčkou WTA, je výborně technicky vybavená, hraje velmi dobře na síti a její hra je velmi pestrá,“ napsal ve svém komentáři pro Sport.cz Jan Kukal. Tenistka však stále zápasí se zdravím. Například letos se nezúčastnila ani finálového zápasu Billie Jean Cupu v Seville, omezovala ji bolest pravého zápěstí.

3. prosince 2023 v 16:37 Čas čtení 0:52 Český maraton má vstupenku na olympiádu a nový rekord. „Posledních dvě stě metrů závodu jsem prozvracela,“ říká Moira Stewart Český maraton má vstupenku na olympiádu a nový rekord. „Posledních dvě stě metrů závodu jsem prozvracela,“ říká Moira Stewart

V tipech na vítěze ji doplnila Tunisanka Ons Džabúr a Američanky Jessica Pegula a Madison Keys. Eurosport své tipy uvedl na síti X.

Ženský tenis je však natolik nepředvídatelný, že grandslamový turnaj klidně může ovládnout některá z nenasazených hráček, jako se to letos na Wimbledonu povedlo kamarádce Muchové ze Štvanice Markétě Vondroušové. Titulem z US Open 2021 pak šokovala britská kvalifikantka Emma Raducanu, uvedl Sport.cz.

Domů
Sdílet
Diskuse