Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Aneta Gospičová refresher team
15. května 2024 20:08
Čas čtení 0:34

Robert Fico má po operaci a je ve stabilizovaném stavu (Aktualizováno)

Kategorie:
Zahraničí
Uložit Uložené

Po středečním zasedání vlády v Handlové se střílelo. Podle informací TA3 padlo pět výstřelů. Postřelen byl premiér Robert Fico. Ten už má po operaci a dle všeho je ve stabilizovaném stavu.

Aktualizace 0:17 – Slovenský premiér je již po operaci. V současné době je ve stabilizovaném stavu, potvrdil pro Aktuality.sk důvěryhodný zdroj. Podle deníku Štandard by měl být Fico ráno snad schopný i komunikovat.

Aktualizace 20:52 – Podle nepotvrzených informací TV Markíza podstoupil Robert Fico operaci. S personálem měl komunikovat a být při vědomí. Slovenský ministr obrany Robert Kaliňák nicméně uvedl, že premiér zůstává na operačním stole a jeho stav je kritický.

O útoku na slovenského premiéra jsme informovali v tomto článku. Redakce slovenského Refresheru celou situaci sleduje v živém přenosu.

TA3 obdržela informaci, že útočník zasáhl premiéra do břicha, pánve a prstu. Kaliňák ve středu večer vystoupil na tiskové konferenci slovenské policie. Tam poděkoval záchranářům a lékařům, kteří se o Roberta Fica starají. Podle Kaliňáka zůstává Ficův stav vážný a je stále na operačním sále. „Věříme, že (Fico) bude silný natolik, aby dokázal tato zranění zvládnout,“ dodal Kaliňák.

15. května 2024 16:05 Čas čtení 1:02 „Je šílené, že se něco takového děje.“ Atentát na Roberta Fica odsoudili Pavel, Fiala a další „Je šílené, že se něco takového děje.“ Atentát na Roberta Fica odsoudili Pavel, Fiala a další
Domů
Sdílet
Diskuse