Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Veronika Dlesková
16. září 2023 17:25
Čas čtení 0:32

Policie na demonstraci v Praze zadržela extremistu, na triku měl symbol wagnerovců

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Policie na demonstraci v Praze zadržela extremistu, na triku měl symbol wagnerovců
Zdroj: Twitter/@PolicieCZ

V sobotu se na pražském Václavském náměstí shromáždily tisíce lidí, aby vyjádřily nesouhlas s vládou kabinetu premiéra Petra Fialy (ODS). Zasahovat museli i policisté z odboru extremismu a terorismu.

Sobotní demonstraci svolala mimoparlamentní strana PRO, v jejímž čele stojí Jindřich Rajchl. Ten organizoval i jarní demonstrace s názvem „Česko proti bídě“.

Na pražském Václavském náměstí se na akci „Česko proti vládě“ v sobotu shromáždily tisíce lidí. Ti vyjádřili nesouhlas s postojem kabinetu současného premiéra Petra Fialy vůči NATO, Evropské unii či válce na Ukrajině. O události jsme informovali

16. září 2023 14:50 Čas čtení 1:05 V Praze demonstrují tisíce lidí proti vládě. Chystají se na pochod městem V Praze demonstrují tisíce lidí proti vládě. Chystají se na pochod městem

Na demonstraci museli zasahovat i policisté z odboru extremismu a terorismu pražské policie, kteří zadrželi muže podezřelého z trestného činu popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia. „Na triku měl symbol podpory ruské agrese,“ uvedli policisté na sociální síti X. 

Domů
Sdílet
Diskuse