Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Vincenc Novák
7. ledna 2024 15:32
Čas čtení 0:27

Policisté našli v pražském lesoparku kostru. Případ může souviset s pátráním po zmizelé osobě

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Policisté našli v pražském lesoparku kostru. Případ může souviset s pátráním po zmizelé osobě
Zdroj: Policie ČR/propagační materiál

Policisté při prohledávání lesoparku na okraji Prahy 5 narazili na lidské pozůstatky. Pátrání může souviset s podobným případem z loňského roku.

Nález kosterních pozůstatků potvrdil serveru Novinky.cz mluvčí policie Richard Hrdina. Nález by se podle něj měl týkat jednoho z již probíhajících vyšetřování, potvrdit to však musí expertiza. Podle spekulací médií může případ souviset s případem z loňského léta, kdy policisté v oblasti nedaleko Kladna pátrali po pohřešované osobě. 

7. ledna 2024 14:21 Čas čtení 0:38 Policisté i hasiči přijdou o benefity. Nejsou na ně peníze Policisté i hasiči přijdou o benefity. Nejsou na ně peníze

Pátrání probíhá v oblasti stolové hory Vidoule v pražských Jinonicích. Již v sobotu se v oblasti pohybovali policisté s krumpáči, lopatami či mačetami. Během neděle na místo dorazili kriminalisté z pražského 1. oddělení, které se věnuje těm nejzávažnějším trestným činům. 

Veřejnosti nebezpečí nehrozí

Obyvatelům oblasti podle policistů nehrozí žádné nebezpečí. Podrobnosti k případu zatím nebyly zveřejněny, není jasné ani to, zda se osoba stala obětí trestného činu. 

Domů
Sdílet
Diskuse