Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
Kristýna Dobiášová ČTK
7. května 2023 9:10
Čas čtení 0:49

Na D1 se vybourali čeští příznivci ruských Nočních vlků. Narazili do spadlé pneumatiky

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Na D1 se vybourali čeští příznivci ruských Nočních vlků. Narazili do spadlé pneumatiky
Zdroj: Wikimedia Commons/volně k užití

Jeden z mužů byl s těžkým zraněním převezen do nemocnice.

Dálnice D1 byla v sobotu na 60. kilometru ve směru na Prahu zhruba od 14:00 uzavřená kvůli nehodě tří motocyklů. Jeden z řidičů utrpěl těžké zranění, další dva lehká zranění. Zasahoval i záchranářský vrtulník. Provoz byl plně obnoven zhruba po dvou hodinách. Motorkáři podle policejní mluvčí Michaely Richterové patřili k příznivcům ruského motorkářského klubu Noční vlci, informovala ČTK.

6. května 2023 15:35 Čas čtení 0:52 VIDEO: Takhle vypadá peklo na zemi. Rusko podle Ukrajinců používá v Bachmutu fosforovou munici VIDEO: Takhle vypadá peklo na zemi. Rusko podle Ukrajinců používá v Bachmutu fosforovou munici

„Cestovali ze severní Moravy a policie o jejich jízdě věděla. Nejednalo se ale o cizince a neměli na sobě žádné symboly, které by byly v rozporu s právním řádem,“ řekla Richterová.

Na to, že někteří řidiči motocyklů měli na oblečení a motocyklech znak ruského motorkářského klubu Noční vlci, upozornil server Novinky.cz.

Motorkáři se střetli se spadlou pneumatikou

Nehoda tří motorkářů byla hlášená po 14:00. Skupina 12 motocyklů se na dálnici střetla se spadlou pneumatikou, tři řidiči se nestačili vyhnout a spadli. Jednoho muže s těžkým zraněním záchranáři přepravili letecky nemocnice, další dva utrpěli lehká zranění.

5. května 2023 20:05 Čas čtení 1:26 Evropská země chce opět zavést trest smrti. Reaguje na aktuální události Evropská země chce opět zavést trest smrti. Reaguje na aktuální události

Ruský motorkářský klub Noční vlci, který má úzké vazby na prezidenta Vladimira Putina, vyrazil na konci dubna na „vlasteneckou“ spanilou jízdu z Moskvy do Berlína. Do německé metropole chtějí motorkáři vybavení symboly na podporu války na Ukrajině dojet 9. května. Od loňska jsou Noční vlci kvůli podpoře války na Ukrajině na sankčním seznamu Evropské unie.

Domů
Sdílet
Diskuse