Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Lucie Kotvalová
6. listopadu 2023 16:43
Čas čtení 0:29

Tragédie na Jablonecku. Roztržka mladíků skončila smrtí jednoho z nich

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené

Kriminalisté na Jablonecku vyšetřují od sobotního večera vraždu. Pachatelem má být nezletilý mladík, motiv zatím není znám.

Záchranáři a kriminalisté v sobotu večer vyjeli k domu poblíž centra města na Jablonecku. Jak informuje CNN Prima News, na místě došlo ke konfliktu mezi dvěma muži. Událost skončila úmyslným zabitím jednoho z nich.

4. listopadu 2023 23:43 Čas čtení 4:19 Brutální knock-out, drtivý kop mezi nohy a nový šampion. Co všechno přinesl Oktagon 48 v Manchesteru? Brutální knock-out, drtivý kop mezi nohy a nový šampion. Co všechno přinesl Oktagon 48 v Manchesteru?

„Od sobotního večera prošetřují kriminalisté zvlášť závažný zločin na Jablonecku. Pachatel byl zadržen a omezen na osobní svobodě, tudíž nehrozí, že by ve svém jednání dále pokračoval,“ uvedla pro CNN Prima News mluvčí policie Libereckého kraje Vladimíra Šrýtrová.

O události pro reportéry CNN Prima News vypověděli i obyvatelé tamní ulice. Podle nich se „dva kluci poprali, jeden toho druhého pobodal a pak utekl“. Oficiální informace o motivu konfliktu ovšem známé nejsou. „Vzhledem k tomu, že se jedná o osobu mladistvou, nebudeme k případu uvádět žádné bližší informace,“ doplnila Šrýtrová.

Domů
Sdílet
Diskuse