Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Ondřej Mrázek
24. listopadu 2023 14:16
Čas čtení 0:25

Opil se a hajloval. Mladík v Plzni křičel nacistická hesla na cestující v autobuse

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené

Policisté zahájili trestní stíhání 21letého muže z Tachovska, kterého obvinili ze spáchání přečinu projevu sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka a z přečinu výtržnictví.

Brno je sice z pohledu bizárů takovou malou českou Floridou, pomalejší jedince s tendencí páchat nesmyslné činy ale najdete všude. Příkladem budiž mladík z Tachovska, kterého policie zkraje tohoto týdne zadržela v Plzni.

24. listopadu 2023 8:39 Čas čtení 0:53 Tragédie v Dublinu. Po útoku na děti ve městě začali řádit pravicoví extremisté Tragédie v Dublinu. Po útoku na děti ve městě začali řádit pravicoví extremisté

Podle dosud zjištěných skutečností cestoval teprve jednadvacetiletý muž v pondělí 20. listopadu v plzeňském autobuse MHD, když po nějaké chvíli začal před několika cestujícími pokřikovat hesla „Sieg Heil“ a „Sláva vítězství“.

Hajlující chlapec pak ve svém opileckém chování nepřestal ani před přijíždějící policejní hlídkou. Ta jej tedy na místě zadržela a převezla do zadržovací cely. Výtržník nadýchal 1,55 promile. V případě prokázání viny mu za uvedené přečiny hrozí až tři roky odnětí svobody.

Ilustrační foto.
Ilustrační foto. Zdroj: Policie ČR
Domů
Sdílet
Diskuse