Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
ČTK
7. ledna 2024 17:50
Čas čtení 0:45

Pokusil se zabít svou známou, dalšímu člověku vyhrožoval tyčí. Zadrženému muži hrozí 20 let vězení

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené

Policie v sobotu zadržela muže podezřelého z napadení ženy, která utrpěla bodnořezná zranění. V neděli policie oznámila, že muže obvinila z pokusu o vraždu.

Z pokusu o vraždu a nebezpečného vyhrožování obvinili karlovarští kriminalisté devětatřicetiletého muže z Chebska. Podle nich fyzicky napadl svou známou a vyhrožoval muži, který se ženy zastal. V případě prokázání viny hrozí obviněnému 12 až 20 let vězení, řekl dnes ČTK krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Obviněný muž podle kriminalistů v pátek 5. ledna kolem 20:00 v Hranicích na Chebsku napadl po předchozím uvážení svou dvaatřicetiletou známou. Způsobil jí vážná bodnořezná poranění na různých částech těla. „Fyzickou újmou vyhrožoval také čtyřiatřicetiletému muži, který se na místě ženy zastal. Toho měl ohrožovat přinesenou tyčí. Vzhledem k agresivnímu chování obviněného měl čtyřiatřicetiletý muž obavu o svůj život a zdraví,“ uvedl Kopřiva.

5. ledna 2024 9:31 Čas čtení 0:56 Bral drogy a žebral. Lidé z Hradce promluvili o podezřelém z vraždy dítěte na hlavním nádraží Bral drogy a žebral. Lidé z Hradce promluvili o podezřelém z vraždy dítěte na hlavním nádraží

Po útoku pachatel z místa utekl. Vážně zraněnou ženu přepravila záchranná služba letecky do nemocnice v Plzni. Pachatel zřejmě jednal s úmyslem svou známou usmrtit, uvedl mluvčí.

Podezřelého muže našli policisté v sobotu odpoledne poté, co po něm v dopoledních hodinách vyhlásili pátrání. Při zadržení s policisty spolupracoval, nemuseli tak použít donucovací prostředky.

V nejbližších hodinách policejní vrchní komisař podá státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby. Do rozhodnutí soudu zůstane obviněný v policejní cele.

Domů
Sdílet
Diskuse