Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
Anna Vondráková
7. března 2024 15:43
Čas čtení 0:30

FOTO: Traktor demonstranta se srazil s osobním autem. Letenský tunel byl kvůli tomu uzavřen

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
FOTO: Traktor demonstranta se srazil s osobním autem. Letenský tunel byl kvůli tomu uzavřen
Zdroj: TASR/Barbora Vizváryová

Čtvrteční protesty zemědělců zkomplikovaly dopravu v Praze. Do hlavního města dorazilo několik stovek traktorů. V letenském tunelu se navíc jeden z nich srazil s osobním autem.

Jeden z účastníků protestu řídil traktor pravděpodobně v protisměru. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Na místě zasahovaly jednotky IZS. K nehodě došlo ve čtvrtek odpoledne, první fotografie zveřejnili hasiči na síti X (dříve Twitter).

Řidič traktoru dle dostupných fotografií přejel dvojitou čáru a vjel do protisměru, což potvrdil i mluvčí pražské policie Richard Hrdina. „Podle prvotních informací měl jet traktor v protisměru. Nehoda se obešla bez zranění a přítomnosti alkoholu, tunel je uzavřen. Nehoda je předmětem dalšího vyšetřování,“ řekl Novinkám.

Nespokojení zemědělci dorazili do Prahy již ráno a na protest vysypali hnůj před Strakovou akademií, čímž zablokovali veřejnou dopravu a policie jim vyhlásila nulovou toleranci.

Domů
Sdílet
Diskuse