Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
TASR
11. prosince 2023 13:24
Čas čtení 0:26

Žena ztratila v hotelu prsten za 18 milionů korun. Zaměstnanci ho našli na velmi neobvyklém místě

Kategorie:
Zahraničí
Uložit Uložené
Žena ztratila v hotelu prsten za 18 milionů korun. Zaměstnanci ho našli na velmi neobvyklém místě
Zdroj: Unsplash/Andy Holmes

Ztrátu nahlásil jeden z hostů. Vše ale nakonec skončilo dobře.

Zaměstnanci luxusního pařížského hotelu našli v neděli ve vysavači prsten, jehož hodnota se odhaduje na nejméně 18 milionů korun. Zmizení šperku již dříve nahlásil jeden z hostů. O případu informovala agentura AP s odvoláním na francouzská média.

11. prosince 2023 11:36 Čas čtení 0:25 Fiala jedná s ředitelem Rolls-Royce. Co chce v Česku stavět? Fiala jedná s ředitelem Rolls-Royce. Co chce v Česku stavět?

Žena z Malajsie ubytovaná v pařížském hotelu Ritz v pátek oznámila policii, že se jí z pokoje ztratil diamantový prsten.

Francúzsko, Paríž
Zdroj: Unsplash/Anthony DELANOIX


Hotel v neděli oznámil, že šperk byl nalezen. „Díky pečlivému pátrání bezpečnostních agentů byl prsten nalezen v kapse vysavače... Naše klientka je touto zprávou potěšena,“ uvedl. Další podrobnosti neuvedl.

Podle pařížského deníku Le Parisien má nalezený diamantový prsten odhadovanou hodnotu 750–⁠800 tisíc eur, čímž by se z celého úklidu stala pořádně drahá záležitost.

Domů
Sdílet
Diskuse