Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Karolína Fejtová
15. ledna 2024 8:31
Čas čtení 0:18

D10 u Mladé Boleslavi na Prahu je dočasně uzavřena kvůli dvěma nehodám

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
D10 u Mladé Boleslavi na Prahu je dočasně uzavřena kvůli dvěma nehodám
Zdroj: HZS Jihomoravského kraje

Dálnice D10 je ve směru na Prahu dočasně uzavřena kvůli dvěma nehodám. Nikdo nebyl zraněn, podle webu dopravniinfo.cz se zavírka odhaduje do půl dvanácté.

K nehodě došlo v půl sedmé ráno na 42,5. kilometru ve směru z Turnova na Prahu. Nejdříve narazilo osobní auto do předmětu spadlého na dálnici a následkem skončilo v příkopu na střeše, poté se srazilo osobní auto s dodávkou. Obě nehody se obešly bez zranění. Informovala o tom krajská policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Podle webu dopravniinfo.cz se v koloně dlouhé šest kilometrů momentálně zdržíš 45 minut. Kolona se tvoří i v protisměru kvůli řidičům, kteří u nehod zpomalují.

14. ledna 2024 18:11 Čas čtení 1:11 Velká kontrola Boeingů: Společnost reaguje na vážné incidenty letadel tohoto typu Velká kontrola Boeingů: Společnost reaguje na vážné incidenty letadel tohoto typu
Domů
Sdílet
Diskuse