Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Karolína Fejtová
24. února 2024 17:45
Čas čtení 0:33

Vražda v domově pro seniory: Útočník zabil 83letou seniorku, ukradl peněženku a utekl

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Vražda v domově pro seniory: Útočník zabil 83letou seniorku, ukradl peněženku a utekl
Zdroj: Policie ČR

Kriminalisté vyšetřují vraždu v karvinském bytovém domě pro seniory. Útočník se vplížil do bytu 83leté ženy a zabil ji.

Incident se odehrál během druhého únorového víkendu. Úkony jako zajišťování otisků prstů nebo sběr biologického materiálu pro identifikaci pachatele začaly až dva dny po seniorčině smrti. Původně to totiž vypadalo jako přirozené úmrtí.

„Reagovali jsme na oznámení sousedů, že paní už dlouho nevychází, svítí se tam a hraje tam televize. Hlídka na místě pojala podezření, že tam může být zemřelá osoba,“ cituje CNN Prima News Petra Bičeje, ředitele Městské policie Karviná.

„Seniorka byla nalezena v bytě v Karviné bez známek života. Na základě zjištění, že na její smrti měla podíl cizí osoba, se začali věcí zabývat krajští kriminalisté,“ uvedla policejní mluvčí pro server Novinky.cz. Po pitvě se ukázalo, že ženu zřejmě někdo uškrtil.

Pachatel si z místa činu zřejmě odnesl peněženku, vypadá to tedy, že se jedná o loupežnou vraždu. Zatím nejsou k dispozici bližší informace, dosud nebyl nikdo obviněn.

Domů
Sdílet
Diskuse