Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Anna Peclová
11. dubna 2024 9:33
Čas čtení 0:18

Na Tenerife zemřel Čech. Spadl do moře, když si fotil vlny

Kategorie:
Zahraničí
Uložit Uložené
Na Tenerife zemřel Čech. Spadl do moře, když si fotil vlny
Zdroj: Unsplash / Mariya Tereshkova

Na Tenerife ve středu zemřel třiapadesátiletý Čech. Spadl do moře, když fotografoval silné vlny v oblasti, jak informovalo nouzové koordinační centrum Kanárských ostrovů (Cecoes).

Podle informací serveru Heraldo záchranáři turistu z vody vytáhli pomocí vrtulníku. V tu chvíli již měl zástavu srdce.

11. dubna 2024 9:05 Čas čtení 0:40 Rauch ukončil plánovanou spolupráci s Jasminou Alagič, důvodem byla podpora Pellegriniho Rauch ukončil plánovanou spolupráci s Jasminou Alagič, důvodem byla podpora Pellegriniho

„Záchranné týmy prováděly resuscitaci již na palubě a pokračovaly v ní i po přistání. Nakonec ale záchranáři konstatovali úmrtí,“ uvedl web.

Na Kanárských ostrovech platí druhý nejvyšší stupeň výstrahy kvůli silným vlnám a nárazům větru o rychlosti přesahující 90 kilometrů za hodinu. Úřady kvůli riziku vlnových záplav na pobřeží vyhlásily poplachovou situaci a uzavřely silnice a promenády v blízkosti moře.

Domů
Sdílet
Diskuse