Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
Anna Vondráková
28. května 2024 15:42
Čas čtení 0:38

Prahu dnes čeká megadebata s Janem Špačkem. Vyzpovídá kandidáty do europarlamentu

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Prahu dnes čeká megadebata s Janem Špačkem. Vyzpovídá kandidáty do europarlamentu
Zdroj: Freepik/freepik/volně k užití

Hned osm kandidátů se společně představí v pražském divadle ARCHA+.

„Nejsem Václav Moravec a už vůbec ne Světlana Witowská. Možná právě proto budu moderovat Evropskou MEGA debatu Jana Špačka,“ oznamuje v propagačním videu na sociálních sítích moderátor.

Jedná se také o jednu z největších akcí pro mladé diváctvo v kontextu volební kampaně do Evropského parlamentu. „Bude to ta nejlepší a možná taky nejhorší, nejsledovanější a také možná nejmíň sledovaná debata před evropskými volbami,“ slibuje Špaček.

28. května 2024 13:10 Čas čtení 0:53 Eurovolby se blíží. Koho by volila zvířata? Eurovolby se blíží. Koho by volila zvířata?

„Make Europe Great Again.“ Nad politickými, společenskými i řečnickými otázkami budou debatovat Johanna Nejedlová, Luděk Nidermayer, Filip Turek, Petr Mach, Jaroslav Bžoch, Markéta Gregorová, Adam Trunečka a Ondřej Dostál. Akce začíná 28. května v 19:30, lístky jsou už vyprodané. Zkrácený záznam by měl být dostupný na YouTube.

Domů
Sdílet
Diskuse