Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Veronika Dlesková
20. června 2023 v 17:29
Čas čtení 0:38

Burlesku z Třebíče bude řešit policie

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Burlesku z Třebíče bude řešit policie
Zdroj: Screenshot/Twitter/@PJPictures1

Na sobotních Slavnostech růžového vína v Třebíči měla v odpoledních hodinách vystoupení tanečnice, která si během představení sundala vrchní díl kostýmu. Akce se přitom účastnilo několik desítek dětí.

Pořadatel uznal chybu, když taneční vystoupení zařadil na program akce. Podle něj je ale případ zbytečně nafouknutý, jednalo se totiž o akci, která se týká alkoholu. „Přiznávám, že to byla i naše chyba, mohlo to být později večer. Na druhou stranu jsou to Slavnosti růžového vína, takže je to o alkoholu. Myslím, že dělají z komára velblouda,“uvedl za pořadatele Aleš Mejzlík z firmy Night Robots.

20. června 2023 v 13:54 Čas čtení 3:17 Burleska z Třebíče boří český internet. Češi jsou zděšení, že děti zhlédly program pro dospělé. Kdo tady koho sexualizuje? (Glosa) Burleska z Třebíče boří český internet. Češi jsou zděšení, že děti zhlédly program pro dospělé. Kdo tady koho sexualizuje? (Glosa)

Město se od akce distancovalo. „Vyzýváme pořadatele, aby se veřejně za tento exces omluvil,“uvedla mluvčí města Třebíč Irini Martakidisová. Město přispělo na akci 60 tisíc korun. Ty teď bude po pořadateli chtít zpět. „Budeme je vymáhat zpět kvůli porušení etiky a morálky při slavnostech,“ dodala Martakidisová.

Případem se v úterý začala zabývat policie. „Šetření je na samém počátku, o jeho výsledku vás budeme informovat,“uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková. Případu jsme se věnovali v tomto článku

Domů
Sdílet
Diskuse