Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Jana Chovancová
8. října 2023 19:00
Čas čtení 0:32

Soutěž Miss Portugalsko vyhrála poprvé v historii transgender osoba. Postoupila na světovou Miss Universe

Kategorie:
Zahraničí
Uložit Uložené

Vítězka bude brzy soutěžit v Miss Universe, kde bude mezi ostatními kandidátkami další transgender osoba.

V soutěži Miss Portugalsko poprvé v historii zvítězila transgender žena. Stala se jí osmadvacetiletá letuška Marina Machete, píše německý deník Bild.

8. října 2023 15:00 Čas čtení 3:30 BEAUTY DROP: Párty stíny od Veronicy Biasiol i nová česká vůně BEAUTY DROP: Párty stíny od Veronicy Biasiol i nová česká vůně

Marina se narodila jako muž a dlouhá léta, i ve svém ženském těle, neměla možnost soutěžit v klasických soutěžích krásy. Na svém Instagramu neskrývala radost a napsala, že je „hrdá na to, že je první trans ženou, která se uchází o titul Miss Universe Portugalsko“.

„Dlouhá léta jsem neměla nárok soutěžit a teď je pro mě velkou ctí být součástí této neuvěřitelné skupiny kandidátek,“ dodala. Po jejím vítězství v portugalské soutěži krásy bude Machet soutěžit ve světové Miss Universe, která se uskuteční v listopadu. Kromě jiných kandidátek bude o umístění soupeřit i s Rikky Kollé, další transgender osobou, která získala titul nejkrásnější ženy v Nizozemsku.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa International Poll (@international_poll)

Domů
Sdílet
Diskuse