Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Karolína Fejtová
27. října 2023 12:05
Čas čtení 0:36

Michal Kubal je novým šéfredaktorem zpravodajství a publicistiky České televize

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Michal Kubal je novým šéfredaktorem zpravodajství a publicistiky České televize
Zdroj: Česká televize

Kubal povede redakci od listopadu. Zastupovat ho budou Aneta Snopová, Edita Horáková Hardošová, Martina Riebauerová a Martin Řezníček.

Dosavadní moderátor Událostí a vedoucí redaktor zahraničního zpravodajství působí v České televizi již od roku 1999. V letech 2008–⁠2012 byl zpravodajem ve Spojených státech. V pozici šéfredaktora nahradí Petra Mrzenu. O novém vedení informoval pořad Newsroom ČT24.

Profesionalita a nestrannost, uvedl ke Kubalovi jeho předchůdce

„Michal Kubal je výjimečná osobnost moderní české novinařiny. Prošel těžkými profesními výzvami a zkouškami v zahraničí i doma, ovládá kompletní škálu televizních dovedností, umí je předávat kolegům a je pevný v zásadách. Skvěle reprezentuje redakční hodnoty ČT: profesionalitu, poctivost a nestrannost. Proto bude šéfredaktorem,“ citoval vyjádření Mrzeny ke Kubalovu jmenování server Mediaguru.

6. září 2023 15:00 Čas čtení 3:53 Muž, muž, muž, muž, muž. Novému vedení České televize vládne jeden gender Muž, muž, muž, muž, muž. Novému vedení České televize vládne jeden gender

„Nově bude zástupkyní pro řízení reportážních pořadů Aneta Snopová, zástupkyní pro řízení domácích redakcí Edita Horáková Hardošová, zástupkyní pro řízení diskusních pořadů Martina Riebauerová a zástupcem pro řízení zahraničních redakcí Martin Řezníček,“ uvedlNewsroom ČT24 na platformě X.

Domů
Sdílet
Diskuse