Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Barbora Fábryová
13. března 2024 v 15:13
Čas čtení 0:30

Zemřel muž, který byl více než 70 let napojen na železné plíce. Přístroj ho udržoval při životě od dětství

Kategorie:
Zahraničí
Uložit Uložené

Během svého náročného života zvládl vystudovat práva.

Ve věku 78 let zemřel Paul Alexander, který byl více než 70 let závislý na tzv. „železných plicích“. Jeho úmrtí bylo oznámeno 11. března na jeho platformě GoFundMe, uvedl britský web Mirror.

13. března 2024 v 14:27 Čas čtení 0:37 VIDEO: Robot na veletrhu umělé inteligence osahával reportérku. Tvůrci jeho chování prověří VIDEO: Robot na veletrhu umělé inteligence osahával reportérku. Tvůrci jeho chování prověří

„Jsem velmi vděčný všem, kteří přispěli na sbírku pro mého bratra. Umožnila mu prožít posledních několik let bez stresu. Ze sbírky bude také uhrazen jeho pohřeb,“ napsal Paulův bratr Philip.

Paul Alexander trpěl dětskou obrnou, která mu způsobila ochrnutí od krku dolů. Na přístrojích byl od roku 1952. Podle portálu byl jedním z posledních lidí, kteří přístroj používali. Navzdory svému zdravotnímu stavu se mu podařilo vystudovat práva na Texaské univerzitě a dožil se vysokého věku. 

Domů
Sdílet
Diskuse