Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Anna Peclová
27. května 2024 v 15:53
Čas čtení 0:32

Dominik Feri nastoupil podle médií do vězení (Aktualizováno)

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Dominik Feri nastoupil podle médií do vězení (Aktualizováno)
Zdroj: Refresher/David Marcin

Bývalý poslanec Dominik Feri ve čtvrtek převzal výzvu k nástupu do teplické věznice. Odpykat si tam má tříletý trest za dvě znásilnění a jeden pokus o něj.

Aktualizováno 17:03 – Informaci České televizi potvrdil mluvčí Obvodního soudu pro Prahu 3 Marek Bodlák. „Odsouzený si výzvu převzal 23. května, nastoupit k výkonu trestu musí do pěti dní od doručení výzvy,“ uvedl. Podle informací serveru Novinky.cz je Feri ve vězení od soboty. S podobnou informací přišla TV Nova, podle které je exposlanec ve věznici od pondělí 27. května.

27. května 2024 v 8:45 Čas čtení 0:23 Obchody reagují na hokejové zlato. Nabízí levnější pivo i chléb Obchody reagují na hokejové zlato. Nabízí levnější pivo i chléb

Prvoinstanční soud uznal loni na podzim Feriho vinným ve všech bodech obžaloby. Bývalý poslanec se proti rozsudku na místě odvolal k pražskému městskému soudu, který trest letos v dubnu pravomocně potvrdil.

Feri dlouhodobě obvinění popírá. Po dubnovém vyhlášení pravomocného rozsudku avizoval, že se bude bránit dovoláním u Nejvyššího soudu.

Zpět
Sdílet
Diskuse