Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
ČTK
7. září 2023 13:30
Čas čtení 0:37

Psi našli na dně slapské přehrady ostatky zavražděné ženy. Pachateli hrozí výjimečný trest

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Psi našli na dně slapské přehrady ostatky zavražděné ženy. Pachateli hrozí výjimečný trest
Zdroj: Policie ČR

Pražští kriminalisté obvinili devětatřicetiletého muže. V únoru měl ve vile v Jevanech u Prahy zavraždit ženu, se kterou v domě žil. Ostatky nalezli ve slapské přehradě v hloubce 44 metrů.

S hledáním pomohli policejní psi, tělo vyzvedl brněnský potápěč. O případu ve čtvrtek v tiskové zprávě informoval policejní mluvčí Jan Daněk.

Obviněnému hrozí 15 až 20 let vězení, případně i výjimečný trest. Vraždu podle policistů spáchal kvůli penězům. Po smrti ženy z jejího účtu zmizelo 1,5 milionu korun.

Muž podle kriminalistů tělo ženy rozřezal a pytle s ostatky hodil z Živohošťského mostu do přehrady. S identifikací místa, kde se ostatky nacházejí, pomohli policejní psi, pomocí sonaru a dronu pak policisté místo prozkoumali. „Při potvrzení nálezu ostatků byl pod hladinu vyslán brněnský potápěč, který tělo vyzvedl nad hladinu,“ dodal Daněk.

Domů
Sdílet
Diskuse