Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
TASR
30. září 2023 17:28
Čas čtení 0:22

AKTUÁLNĚ: Ve volební místnosti na Slovensku zemřel po kolapsu volič

Kategorie:
Zahraničí
Uložit Uložené
AKTUÁLNĚ: Ve volební místnosti na Slovensku zemřel po kolapsu volič
Zdroj: TASR/Daniel Stehlík

Předčasné parlamentní volby na Slovensku postihla tragédie. Přímo ve volební místnosti ve městě Považská Bystrica zemřel člověk.

Ve volební místnosti v považskobystrické městské části Považské Podhradie zemřel po kolapsu volič. TASR to potvrdil mluvčí operačního střediska Záchranné zdravotní služby SR Viliam Sládek.

30. září 2023 9:40 Čas čtení 0:46 Na Slovensku začaly důležité volby. Boj o parlament ale nemá jasného favorita Na Slovensku začaly důležité volby. Boj o parlament ale nemá jasného favorita

Volební místnosti se na Slovensku otevřely v sobotu v sedm hodin ráno. Slováci a Slovenky budou volit až do deseti hodin večer. Výsledky by tak mohly být známy v noci na neděli. 

 
V letošních parlamentních volbách kandiduje 25 stran a hnutí. K získání křesla ve sněmovně je potřeba získat alespoň pět procent hlasů, stejně jako v České republice. Podle předvolebních průzkumů by na tuto hranici mohlo dosáhnout až devět subjektů. 

Domů
Sdílet
Diskuse