Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Vincenc Novák
20. března 2024 v 15:55
Čas čtení 0:33

Oblíbený sportovní řetězec dostane novou podobu. Se sortimentem pomůže umělá inteligence

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Oblíbený sportovní řetězec dostane novou podobu. Se sortimentem pomůže umělá inteligence
Zdroj: Decathlon/propagační materiál

Francouzský obchodní řetězec se sportovními potřebami Decathlon zveřejnil novou vizuální identitu, jejíž součástí je nové logo i motto.

Jak informuje web Médiář.cz, firma se novou strategií zavazuje k udržitelnosti, zlepšení zákaznického servisu a celkové modernizaci. Nové motto Move People Through the Wonders of Sport má zase vyjadřovat, že sport hraje důležitou roli na cestě ke zdravější a šťastnější společnosti. 

„Svět kolem nás se mění a inovace a technologie se vyvíjejí rychlostí světla. Pro někoho to může být až znepokojující, vyvolává to stres a tlak,“ komentuje představení nové vizuální identity obchodu Barbara Martin Coppola, CEO Decathlonu. Nová identita společnosti podle ní pomůže lidem po celém světě „zažít zázraky sportu“.

6. března 2024 v 16:05 Čas čtení 0:40 Oblíbený nákupní řetězec projde zásadní proměnou. Má nové logo, slogan i interiér Oblíbený nákupní řetězec projde zásadní proměnou. Má nové logo, slogan i interiér

Decathlon v Česku provozuje 25 prodejen, jejichž podoba se bude měnit postupně. Nová vizuální identita je však již patrná v aktuálně probíhající jarní kampani. Zákazníci se mohou těšit také na nové uspořádání prodejen, lepší viditelnost produktů či nové digitální obrazovky. S přesným plánováním zásob a sortimentu zase pomohou algoritmy umělé inteligence.

Domů
Sdílet
Diskuse