Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Anna Vondráková
3. července 2024 v 12:38
Čas čtení 0:27

Opilí Němci se koupali v Plzni v kašně. Svlékli se a vylili do ní pivo

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Opilí Němci se koupali v Plzni v kašně. Svlékli se a vylili do ní pivo
Zdroj: Freepik/wirestock/volně k užití

Několikatisícovou pokutu musí zaplatit skupinka německých turistů. Ve spodním prádle se rozhodli zaplavat si přímo na plzeňském náměstí.

Jednat se mělo o trojici mužů, jeden z nich dokonce do kašny vylil pivo, které si odložil na okraj. „Byli pod vlivem alkoholu,“ potvrdila poté pro server Novinky.cz mluvčí městské policie Tereza Schliková. K incidentu došlo minulý pátek večer kolem deváté hodiny. Celé video z události je ke zhlédnutí na Facebooku policie.

3. července 2024 v 9:22 Čas čtení 0:37 Skandál v Anglii. Dozorkyně si natáčela sex s vězněm, přivydělávala si na OnlyFans Skandál v Anglii. Dozorkyně si natáčela sex s vězněm, přivydělávala si na OnlyFans

Své počínání hlídce nedokázali vysvětlit, přesnou výši pokuty policie nezveřejnila, jen uvedla, že je v řádech tisíců, nejvýše se mohli dostat až na deset tisíc korun. Podle policejní mluvčí Schlikové se nejedná o ojedinělý případ.

V teplejších měsících řeší policie podobné situace často. Ve stejné kašně se například v květnu rozhodl vykoupat i český turista, který si na sobě kromě spodního prádla nechal i ponožky.

Domů
Sdílet
Diskuse