Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Kuni Nguyenová TASR
28. července 2023 v 17:18
Čas čtení 0:37

Ruské město Taganrog prý zasáhla raketa, na místě jsou zranění

Kategorie:
Zahraničí
Uložit Uložené
Ruské město Taganrog prý zasáhla raketa, na místě jsou zranění
Zdroj: TASR/AP/Kremlin Pool

Zasažené ruské město leží přibližně 50 kilometrů od hranic s Ukrajinou.

Ruské město Taganrog hlásí výbuch. Epicentrum výbuchu se nacházelo v areálu muzea. Poškozená je prý stěna muzea, garáže i přilehlé hospodářské budovy a také třípatrová bytovka. Podle ruských médií tam dopadla raketa. Informuje o tom TASR s odkazem na zprávy britské stanice Sky News.

„Údajně zde vybuchla raketa. Na místě jsou záchranáři. Nikdo nezahynul. Je zde několik zraněných, ke kterým byly vyslány sanitky,“ prohlásil guvernér regionu Vasilij Golubev na sociální platformě Telegram.

28. července 2023 v 11:16 Čas čtení 0:26 Rusko tvrdí, že překazilo další útok ukrajinského dronu  Rusko tvrdí, že překazilo další útok ukrajinského dronu

Golubev uvedl, že čtyři lidé byli „lehce zraněni“ rozbitým sklem, přičemž 15 lidí utrpělo lehká zranění střepinami. Později napsal, že do nemocnic přivezli devět lidí, kteří mají středně těžká a lehčí zranění.

Kyiv Post na Twitteru sdílel záběry, o nichž tvrdí, že zachycují výbuch v centru města. Stanice Sky News dosud neověřila jejich pravost.

Taganrog je přístavní město na pobřeží Černého moře. Nachází se přibližně 50 kilometrů od hranic s Ukrajinou. 

Domů
Sdílet
Diskuse